Dneškem to začíná (snad) :D

31. května 2018 v 15:33 | radusg |  Fitness
Ahoj! Jelikož jsem si tenhle blog založila ať mě motivuje k mému lepšímu já, tak jsem si řekla, že začnu teda opět a zase cvičit. Začala jsem cvičit milionkrát :D Někdy mi to vydrželo půl roku, někdy měsíc, někdy týden, někdy i rok :D.
Tak jsem se rozhodla, že zase začnu ať se mému příteli líbím a hlavně ať se líbím sama sobě. :-)

No "frajersky" jsem si řekla, že jak vstanu to po noční tak půjdu běhat. Oblíkla jsem se na to, stáhla jsem si appku na běhání, a jdu na to. :D Samozřejmě vydržela jsem tak 800m. :D a to i po 200m jsem už fakt nemohla. Hrozně mě začalo píchat v pravém podbříšku, že i když jsem mohla s dechem, mohla silově, přes tu bolest mě to nepustilo. Dýchala jsem správně a začlo to téměř okamžitě po začátku běhu. Takže tohle si musím ještě vygooglit a zjisit co s tím :).
Doběhla jsem tedy domů, když už jsem to tedy musela vzdát, tak jsem aspoň si vyšla schody do 5. patra :D. Rozložila podložku a zacvičila si. Něco na břicho, něco na nohy a hlavně jsem cvičila na záda. Vím že se hrbím a záda nemám uplně rovná, ale v poslední době mě to obtěžuje natolik, že mě ty záda začli pobolívat, což už je něco špatně. :-)
Nějaký váhový cíl asi nemám, protože i dle BMI s mou váhou 54-55kg a výškou cca 170 cm. mi to hlásí optimální váhu a spíše k podvýživě.
Ideální by bylo hlavně pro mě zpevnit a narovnat ty záda teda :-)
Postupně sem budu přidávat cviky a informovávat vás o své proměně. :)

Tak mi držte pěsti ať mi moje nasazení vydrží, já pevně doufám že jo.

Image result for cvičení

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama