Robinsonův ostrov

21. května 2018 v 19:12 | radusg |  Seriály
Taak momentálně pro mě nejvíce sledovaný seriál je Robinsonův ostrov :D
Určitě jste o tom minimálně slyšeli
Jde o myslím že 20 (?) lidí, které dovezou na pusté ostrovy ve Filipinách, jsou rozdělení do dvou kmenů. Bojují jak o přežití (hlad, vlhko, horko, absolutní diskomfort, nulové hygienické podmínky) tak i o to, jak se nejlépe prosadit v socialní hře a musí umět manipulovat s tamější společností.
Takzvaně Přelsti, přehraj, přežij...


Prvně o 1. sérii
Pro mě teda v mnohém lepší než ta druhá. V téhle jde opravdu vidět, jak se tam trápí hlady, jak se snaží rozdělat oheň. Jde vidět kde spí, jak si lezou na nervy a intriky v téhle seríí sice jsou, ale nejsou tak viditelné.
Líbí se mi jak po pár dnech chytají krysy a dělají si krysí vývar :D (v životě bych to teda neochutnala), líbí se mi rozmanitost charakterů lidí. Jsou tam jak starší zkušení hráči, fyzicky zdatnější i méně, jsou tam socialní intrikanti a i ti co hrajou čistou hru. Je zde i playmate nebo vizážistka pornohereček, studentíci, policistka, věřící či lesbička a mnozí další.
Ze začátku jsou rozdělení do dvou kmenů jménem Tabon a Callao. Hrajou hry o odměnu či o imunitu. Hry o odměnu jsou většinou o jídlo apod. O imunitu znamená, že výherní kmen dostane sošku imunity a netýká se ho kmenová rada. Na kmenové radě proherní kmen musí vyřadit jednoho ze svých hráčů. Od začátku jsou mi sympatičtější Callao a to hlavně kvůli Martina, který je pro mě v téhle realityshow neskutečný. Co slovo to perla, dokáže rozesmát i přes ty kamery. :D
Tabon bohužel hodně intrikuje, ale taky více prohrávali ve hrách o imunitu takže ty intriky tam byli a museli být. :D
Po určité době se dostali kmeny do sloučení a vznikl jeden kmen ze všech přežívších. Jeho jméno je Mayon.
Zde vzniká i Ostrov vyloučení, kde každý kdo je vyloučen z hlavního kmene Mayon se dostane zde na Ostrov vyloučení a vyzývá další členy, utká se s něma vy výzvě a poslední co zůstane se vrátí do hlavního kmene.

Nejsympatičtější ze všech hráčů mi byl teda především
Martin, díky jeho vtipnosti.
Marek, kterému šla hra úplně sama, do toho byl dost fyzicky zdatný.
David, což byla snad jediná čistá duše na ostrově, který se snažil neintrikovat a hrát pouze čistou hru. A zároveň neskutečné silný muž.
Petra, kterou sice považovali za hloupou, ale byla tam svým způsobem roztomilá a taky dost vtipná
Radovan, který všude kolem sebe vířil dobrou náladu, i když byli tam ukázané i chvíle, kdy jsem ho přes tu televizi doslova nenáviděla (viz. scéna, když měl spát na voru a nedostal jídlo :D )
A napodled Jakub, který oběhl všechny kmeny, vyřadili ho on se vrátil zpátky. A hlavně mi byl sympatický díky jeho příběhu a zároveň mi ho bylo i neskutečně líto (právě díky jeho příběhu)

Nejlepší hry, které mi zůstali v hlavě, jsou asi když stáli všichni na jedné kladině a každý se přes všechny hráče musel dostat na plošinu na konci kladiny a kmen Tabon prostě nemohl projít kolem Ivety :D
Poslední hra, kde se konečně ukázal Martin, že v něm taky něco je :D
A když hráli "fotbal" v bahně. Museli dostat míč do protihráčové branky a Petra přitom udělala Davidovi velmi silný erotický zážitek, kdy svoje umělé prsa třela po celém jeho těle :D :D

Je to realityshow, do které bych sice nikdy neměla odvahu se přihlásit, nejsem na to asi dost silná. Ovšem hrozně ráda na ní koukám, jelikož to není jak Vyvolení, kteří pouze leží ve vile, pijou a dostávají úkoly. Ale zde opravdu jsou zahnání do takových podmínek a musí si s tím poradit .:-)
Všem doporučuji :)

Image result for robinsonův ostrov
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 lissy-paolohn lissy-paolohn | E-mail | Web | 24. května 2018 v 0:23 | Reagovat

Tuhle sérii jsem viděla. Já osobně nemám ráda moře, tak bych do toho nešla. A taky když tě může kdokoliv vidět přes kamery a všichni tě sledují. Ty intriky tam byly docela šílené. Někdy (skoro pořád) jsem kroutila hlavou, že se tak lidé dokáží chovat. Ale ony vyhrocené podmínky (a výhra na konci) udělají své.

Kdybys měla hlad, tak i ten vývar bys asi jedla. Ale myslím, že nějaké ty mušle nebo co to tam měli byly horší. A jak se tam rozplývali nad vařenou rýží, normálně jsem na ni dostala taky chuť. :D

Jo, David byl nejlepší. Tomu bych tu výhru přála. Škoda, že vypadl těsně před koncem. A hezké byly i reakce těch zbylých, že vlastně uznali, že david je prostě pán... :D

Vyvolení mi přijodu dost o ničem. Neviděla jsem celý jeden díl a stačilo. Tady jde alespoň o přežití. Což by mě třeba lákalo, kdyby to nebylo u moře a hlavně pod dohledem kamer. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama