Robinsonův ostrov 2

31. května 2018 v 8:18 | Raduusg |  Seriály
Tak tu máme článek o Robinsonově ostrově 2!
Jsem velký fanda téhle soutěže,ale co mi hrozně vadí jsou ty intriky a přehnaná sociální hra. Samozřejmě,že to tam musí být,ale v téhle sérií mi přišlo, že snad ani o nic jiného nešlo. Už od prvního dílu se tvořili aliance a intrikovalo se ve velkém,ale pojďme si to celé rozebrat.

Prvně byli rozdělení do dvou kmenů ( ženy a muži ). U kluků se stal kapitánem Dominik a nejslabší Bizon.
Dominika jsem moc ráda neměla a to proto (čistě můj názor), že si hrál na něco co není. Ovšem neznám ho,takhle mě působil jen přes monitor.
Bizon, to byl pro mě velký srdcař. Od prvniho dílu jsem sice fandila Martinovi, ale Bizon si mé srdce během hry neskutečně získal a výhru jsem mu hodně přála. Hodně čistý člověk s výbornou povahou.

U žen se stála kapitánkou Martina a outsiderem Zina.
Marťa mi byla hodně sympatická svojí pohodovou povahou, moc neintrikovala a byla upřímná.
Zina mi moc zezačátku sympatická upřímně nebyla,ale časem jsem si ji oblíbila pro její velke srdce.

V rozdělení muži vs. ženy to.nezůstalo dlouho a přišla hra,kdy si vybirali členy týmu a tím vznikl kmen Kalinga a Manobo.
V kmeni Kalinga pak byla Katka, Káťa, Nikol, Martina, Janina, Jenda, Karel, Radim, Bizon, Petr ..
Kalinga mi byla sympatičtější, přišla mi více sranda na tom ostrově, ale díky tomu, že vyhráli imunitu pouze jednou jinak pořád museli někoho vyhazovat tak tam proběhlo nesčetně intrik.
V kmeni Manobo byl Dominik, Jarda , Ondra , Mirek, Terry, Zina, Blanka, Bára a Martin..
Kmen Manobo prožil dlouhou vlnu vítězství, kdy věčně vyhrávali v soutěžích. Ovšem díky tomu tam bylo dost nevyřešených věcí.
Jako poslední šli na kmenovou radu Manobo a vyřadili Barču.
Při sloučení hned vyřadili Dominika, který šel na Ostrov vykoupení.
Bára porazila na Ostrově vyhnanství ("Karlově ostrově") Nikol a Janinu a vrátila se na hostinu při sloučení.

A vznikl kmen Tawi-Tawi. I když díky Radimově hře to i nadále bylo rozděleno na členy Kalingy a Manoba.
Vlastně prakticky v každém dílu se řešili různé intriky a taktika. Snad vůbec tam nešlo vidět jestli mají hlad, jaké jídlo si vaří, jak spí apod.
Pak byl ze soutěže vyhozen Radim, kvůli tomu, že spoluhráčům nabízel určitou část z výhry, když ho zvolí. Pak se prolomili ledy a už to byl kmen Tawi-Tawi.
Pro mě nejlepší moment hry byla aukce. Kdy si Mirek vydražil imunitu pro kmenovou radu. Všichni napsali Zinu jen Mirek se Zinou napsali Katku. Mirek dal Zině skrytou imunitu, to nikdo nečekal, takže vypadla Katka.
Do finální 4 se pak dostala Zina, Martina, Terry a Martin, který se dostal z Ostrova vykoupení.
Celou hru a titul druhého českého Robinsona vyhrál, jak už jsme se včera dozvěděli, Martin. Za to jsem moc ráda, byl mi sympatický od začátku a výhru jsem mu přála. Pojal hru jinak než ostatní, hrál ji čistě a neintrikoval.

Ovšem tahle řada je pro mě zklamání. Příjde mi že díl od dílu se nic pořádně nedělo jen se tvořili aliance. Když to srovnám tedy s jedničkou, kde šlo vidět jaký mají neskutečný hlad. Jídlo si museli dělit, docházelo jim. Pořád chodili a hledali jídlo, měli radost z každého banánu co našli a s každé rýže kterou vyhráli. Byli vyčerpání, ale přesto všechno se snažili. Odměny tam byli i jako noc v luxusním resortu s večeří. Noc v posteli na pláži apod. a šlo vidět jak jsou za to vděční.

Není to dílem jako takovým, ale těmi lidmi, kteří z toho udělali jen hru o intrikování, což je hodně škoda. Nedívám se na to kvůli taktice ale kvůli přežití, takže pro mě je to menší zklamaní oproti jedničky. :-)
Ovšem slyšela jsem spousty názorů, že dvojka je o hodně lepší jak jednička, takže to je asi jen můj názor :D :-)
A co říkate na to vy? :-)

Fotka uživatele Robinsonův ostrov.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama