Mé tetování

29. května 2018 v 22:30 | radusg |  My life
Ahoj, ráda bych se s vámi podělila o má tetování, které mám na těle, taky proč jsem se nechala tetovat :)

Tak prvně proč jsem se nechala tetovat. Začlo to jeden den, kdy jsem byla s kámoškou venku a doost jsme se nudili. (Podotýkám, že kamarádka už nějaké tetování měla za sebou). A napadlo jí, že bychom se mohli nechat tetovat. :D Úplně ztřeštěný, nepromyšlený nápad, který jsme ale nakonec zrealizovali. Zabavili jsme se a hledali jsme nejlepšího tatéra. A tak začla má "závislost" na tetování...

Jednoho jsme našli, objednali se k němu a já se rozhodla pro malé bezvýznamné tetování a to je křížek za uchem. Ani nevím proč zrovna křížek (křesťanka nejsem :D ).
Čekali byste, že tohle místo bude hrozně bolet? Tak vůbec, na to že tohle bylo moje první tetování, tak mě to nebolelo skoro vůbec.
Další mé tetování bylo EKG se srdíčkem v pravém podbříšků. Charakterizuje to mou prácí, mé povolání a mé poslání (Zdravotní sestra)
Tady už to s tou bolestí bylo horší, nekontrolovatelně mi cukalo břicho :D. Ale dalo se to zvládnout, nic hrozného.


Další mé tetování je spirit na noze. Je to z důvodů, že jsem od mála milovala tvorbu Majka Spirita a chtěla jsem si nechat vytetovat jeho jméno. To jsem si ale nakonec rozmyslela, nejspíš to není úplně vhodně, časem by se mi mohl zprotivit.:D Tak jsem se rozhodla pouze pro spirit a to i z důvodu, že se zajímam o psychologii a spirit je v překladu duše.
U kotníku to už je dosti bolestivé :D
(na té fotce mam nohu pokrčenou, tak je ten text trochu křivě, jinak je rovně )

Pak další do mé sbírky je rouzfoukaná pampeliška s ptáčkama na zádech. Symbolizuje to koloběh života. Pampeliška roste, je krásná žlutá, rozfouká se vetrem do okolí a do život nové rostlině.
Ptáčci jsou symbol volnosti a svobody.
Tak u tohole tetování jsem pampelišku skoro necítila, ovšem ptáčky, které směřující k šíjí teda řádně, tam mi slzeli oči a myslela jsem si, že to vzdám :D

A v poslední řadě, mám tetování na ruce a je to text: Dum spiro spero. Což znamená Dokud dýchám, doufám. Od M.T.Cicera. Na konci textu je vyobrazený ptáček, to jsem chtěla at mi to ladí s předešlým tetováním :D
Nebolelo to skoro vůbec, je to na vnitřní straně pravé ruky.

A to jsou PROZATÍM, všechny má tetování :-)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama