Praha/Prague

4. června 2018 v 18:10 | raduusg |  Cestování
Abych řekla něco k úvodu.
Nikdy jsem na cestování moc nebyla. Baví mě poznávat nové místa, novou kulturu, ale nikdy jsem necestovala nějak aktivněji než v rámci dovolených. S mým přítelem je to ovšem úplně jiná. On totiž cestování miluje, takže díky němu jsem se k téhle aktivitě trochu dostala :-).
Nebudu tu psát o dovlených kde jsem byla, ale o místech, které jsem navštívila se Zdeňkem :-)
Jako první, asi po měsící našeho vztahu jsme navštívili Prahu.
O té tu taky nebudu psát nějaké slohy, protože snad každý kdo žije v České republice tak v Praze byl, nebo minimálně ví co se v Praze nachází :-)

Ovšem byl to náš první výlet, tak i zde Praha patří.
Navštívili jsme obvyklá místa, které prostě v Praze navštívíš. A to je například Václavák, Orloj, Karlův most, Petřín apod. :-)
A nejlepší zážitek z Prahy? To je asi to, když jsme už spěchali domů na vlak, a nemohli jsme najít cestu. Jediné co jsme věděli, že nádraží je kousek od Václaváku.
Rozhlíželi jsme se okolo, ale všude samí cizinci a nevěděli jsme koho se zeptat. Napadlo nás se zeptat nějakého čišníka v restauraci. Oslovili jsme normálního muže. Ovšem jak nám začal vysvětlovat, ani jeden jsme z toho nic neměli. Jeho hlas, sprominutím, zněl jak po kastraci. Oba dva jsme měli co dělat ať nevyprsknem smíchy :D. Bohužel nezbývalo nic jiného, než se spolehnout sami na sebe. :D A od té doby, naštěstí, si Zdeněk nainstaloval Mapy do telefonu, aby se nám podobná věc už nestala. A je fakt, že je to neskutečně výborná appka, pravě i na to cestování :-)

Zde máme i pár foteček z Prahy :-) 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama