Tangle teezer

30. června 2018 v 13:40 | raduusg |  Vlasy
Tak jsem taky propadla Tangle teezer mánii... :-) O tomhle kartáči už pár let vím, vím že se dostal na trh a stal se obrovskou bombou, začali ho používat v různých kadeřnictvích, začala mi ho i moje kadeřnice nabízet, že je perfektní na rozčesání...
Dlouho jsem si říkala, že to je jen blbost, že to je jen hřeben a jestli si vlasy rozčešu takovým či makovým kartáčem je úplně jedno.
Ovšem nedávno (pár měsíců zpátky), mi to nedalo, vlasy se mi zacuchávali čím dál víc a klasickým mým kartáčem jsem to nezvládala rozčesávat. (Mám vlasy po pás, takže s tím byl opravdu problém :D ). Několikrát jsem přemýšlela, že je ostříhám po ramena... Ale bylo by mi mých vlasů docela líto a má "hříva" by mi chyběla. Při jedné z mých drogériomaniích jsem si ho v Dmku všimla. Sice za 300,-Kč a těch peněz mi bylo líto (nejčastěji kupuji levnéjší produkty), ale řekla jsem si že po výplatě si ho koupím a vyzkouším a tak se i stalo. :-)
Od té doby se to stal můj nejužitečnější pomocník na vlasy. Krásně s ním jdou rozčesat i mokré vlasy, kolikrát po něm nemusím ani používat žehličku, mé vlasy i krásně vyrovná (teda hlavně, když si vlasy pořádně rozčešu ještě za mokra). Je skladný, akorát do ruky, snadno se čistí a je velmi odolný vůči pádům :D. Kolikrát už mi spadl a stále drží pohromadě.
Vlasy mi neničí i když si je s ním rozčesávám za mokra.
Takže za mě perfektní a užitečná pomůcka, hlavně pro slečny co mají dlouhé vlasy a mívají problém s rozčesáváním.

Zde je ten můj↓
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama