Srpen 2018

VOŠ - Diplomovaná sestra - 3,5 roku začíná

31. srpna 2018 v 10:56 | raduusg |  My life
Ahoj :-)
Někde jsem psala, že se hlásím na Diplomovanou sestru. Tak ano, jsem tam. Dostala jsem se sice až na odvolání, ale jsem tam. Budu to studovat dálkově, tudíž v práci pořád zůstávám. Aby mi nemocnice vyšla vstříc se šichtami apod. se musím nechat do naší nemocnice upsat na 5 let. Tudíž mám jasně podepsaný ortel na 5 let. 3,5 let školy a 5 let v naší nemocnici.
Určitě toho nelituji, protože práce v naší nemocnici mě baví. Kdo by to byl řekl, že někoho bude bavit práce na LDN? :D

Ted mě čeká 3,5 let chaosu, zmatku, nedostatku času apod. :( Snad to zvládnu a bude ze mě diplomka :D :-)
Bohužel to nezahrnuje pouze hodiny teorie, jak na většině dálkových studiích, ale i nespočet hodin praxe apod. Což bude docela náročné... Ale svým způsobem se i na to těším. Těším se na to co mě čeká :-)

Výsledek obrázku pro sestra

Schwarzkopf - Perfect mousse

14. srpna 2018 v 18:29 | raduusg |  Vlasy
Ták, tu je něco pro ty, které nechtějí nechat spousty peněz u kadeřníka za barvení vlasů. Já si teda u kadeřníka nechala vlasy obarvit pouze jednou. A jelikož barva mých pravých vlasů se mi nelíbí a nechtějí se mi nechávat hříšné peníze u kadeřníka, tak se jednoduše barvím doma. Zkusila jsem spousty značek, ale musím říct že tahle mi sedla nejvíc. Trvanlivost té barvy není až tak slavná, mě osobně vydrží na vlasech tak 4 týdny. Ale zatím mi žádna barva nevydržela nějak zázračně dlouho, ani od kadeřníka. Vždy je to záležitost jen pár týdnů.
Ovšem pro domácí barvení jednoznačně doporučuji tuhle značku! Jednodušší už to být snad ani nemůže. Nemusí se nic míchat a patlat barva na vlasy štětičkou, ale jednoduše se to zamíchá v takové lahvičce a pomocí aplikátoru se nanáší na vlasy jako šampon :-)
A to nejlepší je, že opravdu vám stačí pouze jedna krabička na jakkýkoliv typ i délku vlasů.
Mé vlasy jsou dlouhé skoro až po pas a při jiných barvách jsem si musela kupovat 2-3 krabičky, tady mi opravdu postačí jedna. Krásně se nanáší a jednodušše se s ní pracuje. Za mě doporučuji :-)


Televize je zbytečná ?

14. srpna 2018 v 18:18 | raduusg |  Téma týdne
Ták se pouštím zase do Téma týdne což je teď "Televize je zbytečná". Nevím co k tomu napsat, protože s tím až tak
nesouhlasím. Vím, že svým způsobem je televize zbytečná, člověku to moc nedá, je to žrout času a energie.
Ovšem kdo se někdy rád nezahrabal do postele nebo na gauč, neměl něco dobrého k jídlu a nepustil tenhle "žrout času"?

Já patřím k těm typickým povalečům, co sice mají rádi nějakou akčnost venku, ale prostě nic není na to si nakonci dne pustit telku, odpočinout si, zasmát se u nějakého seriálu a jít spát? Podle mě není na tom nic špatného a pokud to člověku nezabírá většinu času dne, tak proč ne? :-)

Výsledek obrázku pro televize

Rok plný změn? Měsíc?

14. srpna 2018 v 18:07 | raduusg |  My life
Ahoj, tak po dlouhé době jsem se rozhodla napsat tady zase nějaký článek.. poslední tak měsíc a půl byl pro mě plný změny. Začlo to hlavně teda tím jak už jsem psala ZDE.
A jelikož jsem člověk, kterému se dějí pořád šilenosti a musí mít ve všem chaos, tak to samozřejmě opět zase přišlo. Bezmyšlenkovitě jsem se zamilovala do jednoho kluka, který semnou taky řádně zacvičil a nakonec mě odkopnul, což mě zlomilo docela dost. Naštěstí to bylo opravdu chvilkově pobláznění které trválo 2-3 týdny. A naštěstí už to moc neřeším.

Teď si užívám dovolenou, kdy jsem jela s kámoškou na chatu, chodím k vodě, jsem s kamarády a za měsíc mě čeká další dovolená, kdy konečně pojedu k moři ♥.

No v poslední době jsem neměla moc čas na sebe, věčně někde lítám a něco dělám, takže jsem se přestala věnovat józe a podobným věcem. A chci se tomu zase alespoň částečně věnovat :-)

Výsledek obrázku pro summer pic