Září 2018

Fitness life? Multisport

6. září 2018 v 12:17 | raduusg |  Fitness
Tak od 1. září jsem dostala z práce jako benefit MULTISPORT kartu. Což jsem neskutečně šťastná, protože v našem špitále opravdu benefitů není moc, a když tak za nic moc nestojí. I když s tímhle mi opravdu udělali radost. První měsíc jí mam na vyzkoušení zadarmo, dále mi budou z platu strhávat 550 kč a já můžu využívat MULTISPORT kartičku.
Ptáte se co to vlastně je?
Je to nepřenosná karta, se kterou můžete chodit do různých fitek, bazénu, saun apod. prakticky ZADARMO (nebo-li za ten měsíční poplatek), nebo s malým doplatkem. Pro lidi, kteří bazény, fitka apod nevyužívají to nepotřebuji. Ovšem já se hecla, že chci cvičit a udržovat se v kondici a tahle karta mi v tomhle pomůže. Mám jí, strhnou mi za ní peníze tak proč jí nevyužívat?

Začala jsem tedy chodit, zatím jsem byla dvakrát. Alespoň dvakrát týdně do fitka a prokládat to bazénem by pro mě bylo ideální ! :-)
Takže pokud vaše firma nabízí tenhle benefit, stoprocentně to zkuste využít! :-)

Výsledek obrázku pro multisport

Slova útěchy

6. září 2018 v 12:12 | raduusg |  Téma týdne
Ahoj, tak píšu další článek k tématu týdne " To bude dobrý.."
Tuhle větu jsem v posledních dvou měsících slyšela docela často, protože jsem po dvou rozchodech... Nikdy jsem si neuvědomovala význam téhle věty. Byla to pro mě věta, kterou ti každý řekne v tvých nejhorších dnech... Bude to dobrý...
V těchhle třech slovech je ale tolik pravdy. Protože všechny rány v tvém životě hojí čas. Až časem si uvědomíš, že všechno ve tvém životě se mělo stát pro to, aby ses někam posunul dále.
Ve dnech kdy mi opravdu bylo nejhůř a nedokázala jsem si představit svůj život dále bez svého přítele apod. Říkala jsem si, že můj život je zbytečný a bylo by daleko jednodušší tu nebýt, byla tahle věta, která mě držela. A když se na to ohlédnu z odstupem času, je mi lépe. Na co být ve vztahu, který nefunguje a už by nikdy fungovat nemohl? Když se ztratila důvěra? A postupem času se objevují noví lidé, pro mě lepší a mám chuť je poznávat?
Ze slov "To bude dobrý" se stává "Už je to dobrý"

Pro to tuhle větu si vždy opakujte, když je vám nejhůř, protože každá špatná hodina trvá jen 60 minut, každý špatný den trvá jen 24 hodin. Čas rány zahojí a ukážou se lepší zítřky, stačí jen věřit :-)

Výsledek obrázku pro Všechno hojí čas