Slova útěchy

6. září 2018 v 12:12 | raduusg |  Téma týdne
Ahoj, tak píšu další článek k tématu týdne " To bude dobrý.."
Tuhle větu jsem v posledních dvou měsících slyšela docela často, protože jsem po dvou rozchodech... Nikdy jsem si neuvědomovala význam téhle věty. Byla to pro mě věta, kterou ti každý řekne v tvých nejhorších dnech... Bude to dobrý...
V těchhle třech slovech je ale tolik pravdy. Protože všechny rány v tvém životě hojí čas. Až časem si uvědomíš, že všechno ve tvém životě se mělo stát pro to, aby ses někam posunul dále.
Ve dnech kdy mi opravdu bylo nejhůř a nedokázala jsem si představit svůj život dále bez svého přítele apod. Říkala jsem si, že můj život je zbytečný a bylo by daleko jednodušší tu nebýt, byla tahle věta, která mě držela. A když se na to ohlédnu z odstupem času, je mi lépe. Na co být ve vztahu, který nefunguje a už by nikdy fungovat nemohl? Když se ztratila důvěra? A postupem času se objevují noví lidé, pro mě lepší a mám chuť je poznávat?
Ze slov "To bude dobrý" se stává "Už je to dobrý"

Pro to tuhle větu si vždy opakujte, když je vám nejhůř, protože každá špatná hodina trvá jen 60 minut, každý špatný den trvá jen 24 hodin. Čas rány zahojí a ukážou se lepší zítřky, stačí jen věřit :-)

Výsledek obrázku pro Všechno hojí čas
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Líbí se Vám mé "Téma týdne"?

Ano
Ne
Nezajímá mě/Nevím

Komentáře

1 Platan Platan | E-mail | Web | 9. září 2018 v 11:45 | Reagovat

Som rád, že sa Tvoja situácia zlepšila :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama